ДРУЖБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР

Контакти

Юридична адреса
86060, Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Комунальна, 27
Телефони
Керівник
Селютін Олександр Іванович
Код ЄДРПОУ24326031
Дата реєстрації13.12.1974
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДРУЖБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДРУЖБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» присвоєно код 24326031.

Керівником підприємства «ДРУЖБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» є Селютін Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДРУЖБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» — Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Комунальна, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДРУЖБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР»
Поділіться інформацією в соцмережах