УГОЛЬОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
85311, Донецька обл., Покровський р-н, с. Красний Лиман
Телефони
Керівник
Савушкіна Віра Кирилівна
Код ЄДРПОУ24326700
Дата реєстрації11.04.1990
Дата оновлення03.10.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УГОЛЬОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УГОЛЬОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24326700.

Керівником підприємства «УГОЛЬОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Савушкіна Віра Кирилівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УГОЛЬОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., Покровський р-н, с. Красний Лиман.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УГОЛЬОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах