ВІЛІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
86157, Донецька обл., м. Макіївка, Центрально-Міський р-н., ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, б. 28/131
Керівник
Руденко Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ24327088
Дата реєстрації29.12.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІЛІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІЛІС, ТОВ» присвоєно код 24327088.

Керівником підприємства «ВІЛІС, ТОВ» є Руденко Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІЛІС, ТОВ» — Донецька обл., м. Макіївка, Центрально-Міський р-н., ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, б. 28/131.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІЛІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах