ЧОРНЕ ТА БІЛЕ, ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО

Контакти

Юридична адреса
83017, м. Донецьк, вул. Овнатаняна, 4
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Пипенко В’ячеслав Миколайович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24327160
Дата реєстрації26.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧОРНЕ ТА БІЛЕ, ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧОРНЕ ТА БІЛЕ, ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО» присвоєно код 24327160.

Керівником підприємства «ЧОРНЕ ТА БІЛЕ, ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО» є Пипенко В’ячеслав Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧОРНЕ ТА БІЛЕ, ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО» — м. Донецьк, вул. Овнатаняна, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧОРНЕ ТА БІЛЕ, ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах