УГОЛЬОК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
85483, Донецька обл., м. Новогродівка, вул. Мічуріна, 36
Керівник
Барінова Людмила Миколівна
Код ЄДРПОУ24327303
Дата реєстрації23.07.1996
Дата оновлення25.02.2004
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УГОЛЬОК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УГОЛЬОК, ТОВ» присвоєно код 24327303.

Керівником підприємства «УГОЛЬОК, ТОВ» є Барінова Людмила Миколівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УГОЛЬОК, ТОВ» — Донецька обл., м. Новогродівка, вул. Мічуріна, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УГОЛЬОК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах