КООПЕРАТОР, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
87300, Донецька обл., Амвросіївський р-н, м. Амвросіївка, вул. Артема, 25
Телефони
Керівник
Колесников Олександр Сергейович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24327378
Дата реєстрації31.12.2007
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КООПЕРАТОР, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КООПЕРАТОР, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24327378.

Керівником підприємства «КООПЕРАТОР, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» є Колесников Олександр Сергейович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КООПЕРАТОР, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., Амвросіївський р-н, м. Амвросіївка, вул. Артема, 25.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КООПЕРАТОР, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах