"РАДІОКОМПАНІЯ" ЄНАКІЄВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
86430, Донецька обл., м. Єнакієве, вул. Тіунова, 109
Телефони
Керівник
Рубан Ірина Іванівна
Код ЄДРПОУ24327728
Дата реєстрації11.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”РАДІОКОМПАНІЯ” ЄНАКІЄВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"РАДІОКОМПАНІЯ" ЄНАКІЄВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24327728.

Керівником підприємства «"РАДІОКОМПАНІЯ" ЄНАКІЄВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Рубан Ірина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"РАДІОКОМПАНІЯ" ЄНАКІЄВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Донецька обл., м. Єнакієве, вул. Тіунова, 109.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”РАДІОКОМПАНІЯ” ЄНАКІЄВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах