АЛЬЦЕСТ, АТ, ДОНЕЦЬКА ФІЛІЯ

Контакти

Юридична адреса
83050, м. Донецьк, просп. Ватутіна, 2а
Керівник
Гаврюшенко Валерій Андрійович
Кількість співробітників40 чел.
Код ЄДРПОУ24328018
Дата реєстрації27.06.2012
Дата оновлення30.03.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЛЬЦЕСТ, АТ, ДОНЕЦЬКА ФІЛІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬЦЕСТ, АТ, ДОНЕЦЬКА ФІЛІЯ» присвоєно код 24328018.

Керівником підприємства «АЛЬЦЕСТ, АТ, ДОНЕЦЬКА ФІЛІЯ» є Гаврюшенко Валерій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬЦЕСТ, АТ, ДОНЕЦЬКА ФІЛІЯ» — м. Донецьк, просп. Ватутіна, 2а.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬЦЕСТ, АТ, ДОНЕЦЬКА ФІЛІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах