СОЮЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ПІДПРИЄМЦІВ М. ШАХТАРСЬКА, ГО

Контакти

Юридична адреса
86200, Донецька обл., м. Шахтарськ, пл. Театральна, 5, к. 3
Керівник
Білоцерковська Наталія Михайлівна
Код ЄДРПОУ24328047
Дата реєстрації19.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЮЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ПІДПРИЄМЦІВ М. ШАХТАРСЬКА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЮЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ПІДПРИЄМЦІВ М. ШАХТАРСЬКА, ГО» присвоєно код 24328047.

Керівником підприємства «СОЮЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ПІДПРИЄМЦІВ М. ШАХТАРСЬКА, ГО» є Білоцерковська Наталія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЮЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ПІДПРИЄМЦІВ М. ШАХТАРСЬКА, ГО» — Донецька обл., м. Шахтарськ, пл. Театральна, 5, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЮЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ПІДПРИЄМЦІВ М. ШАХТАРСЬКА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах