ОДІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84100, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Чубаря, 7, к. 42
Телефони
Керівник
Іванов Володимир Леонідович
Код ЄДРПОУ24328076
Дата реєстрації16.12.1993
Дата оновлення17.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОДІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДІС, ТОВ» присвоєно код 24328076.

Керівником підприємства «ОДІС, ТОВ» є Іванов Володимир Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДІС, ТОВ» — Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Чубаря, 7, к. 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах