ГУМАНІТАРНО-ТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Контакти

Юридична адреса
61093, м. Харків, вул. Кандаурова, 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Преджо Людмила Миколаївна
Бухгалтер
Борсук Олександр Васильович
Кількість співробітників57 чел.
Код ЄДРПОУ24329377
Дата реєстрації02.04.1996
Дата оновлення10.11.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГУМАНІТАРНО-ТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГУМАНІТАРНО-ТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» присвоєно код 24329377.

Керівником підприємства «ГУМАНІТАРНО-ТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» є Преджо Людмила Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГУМАНІТАРНО-ТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» — м. Харків, вул. Кандаурова, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГУМАНІТАРНО-ТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»
Поділіться інформацією в соцмережах