КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВАРВАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
62510, Харківська обл., Вовчанський р-н, с. Миколаївка, вул. Шкільна, 99а
Телефони
Керівник
Труш Олена Олександрівна
Код ЄДРПОУ24329609
Дата реєстрації30.05.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ВАРВАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВАРВАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 24329609.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВАРВАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Труш Олена Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВАРВАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Харківська обл., Вовчанський р-н, с. Миколаївка, вул. Шкільна, 99а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ВАРВАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах