КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
62500, Харківська обл., Вовчанський р-н, смт. Вільча, вул. Миру, 32а
Телефони
Керівник
Величанський Михайло Васильович
Код ЄДРПОУ24329733
Дата реєстрації30.05.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ” ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 24329733.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Величанський Михайло Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Харківська обл., Вовчанський р-н, смт. Вільча, вул. Миру, 32а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ” ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах