БУДТЕХНОСЕРВІС-2, ПП

Контакти

Юридична адреса
61157, ВУЛ.ВЛАСЕНКО, БУД.24, КВ.20, М.ХАРКІВ, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Ломбардо Олександр Євгенійович
Код ЄДРПОУ24329992
Дата реєстрації30.01.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БУДТЕХНОСЕРВІС-2, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДТЕХНОСЕРВІС-2, ПП» присвоєно код 24329992.

Керівником підприємства «БУДТЕХНОСЕРВІС-2, ПП» є Ломбардо Олександр Євгенійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДТЕХНОСЕРВІС-2, ПП» — ВУЛ.ВЛАСЕНКО, БУД.24, КВ.20, М.ХАРКІВ, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДТЕХНОСЕРВІС-2, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах