ЕЛЕКТРОПРОММОНТАЖ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61022, м. Харків, вул. Данилевського, 6, к. 86
Керівник
Виволокін Олександр Євгенович
Код ЄДРПОУ24330179
Дата реєстрації29.02.1996
Дата оновлення13.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕКТРОПРОММОНТАЖ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕКТРОПРОММОНТАЖ, ТОВ» присвоєно код 24330179.

Керівником підприємства «ЕЛЕКТРОПРОММОНТАЖ, ТОВ» є Виволокін Олександр Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕКТРОПРОММОНТАЖ, ТОВ» — м. Харків, вул. Данилевського, 6, к. 86.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕКТРОПРОММОНТАЖ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах