ТЕХМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61125, Харківська обл., м. Харків, Червонозаводський р-н., СТ.ЛЕВАДА-1, б. ВАНТАЖНИКІВ
Телефони
Керівник
Рожков Станіслав Костянтинович
Код ЄДРПОУ24330370
Дата реєстрації27.03.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕХМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24330370.

Керівником підприємства «ТЕХМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» є Рожков Станіслав Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» — Харківська обл., м. Харків, Червонозаводський р-н., СТ.ЛЕВАДА-1, б. ВАНТАЖНИКІВ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах