ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ДОМАХА-95-БАЙРАК"

Контакти

Юридична адреса
64604, Харківська обл., м. Лозова, МІКРОр-н. 4, б. 2-Б, кв. 5
Телефони
Керівник
Шаталова Ніна Олексіївна
Код ЄДРПОУ24330392
Дата реєстрації19.09.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ДОМАХА-95-БАЙРАК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ДОМАХА-95-БАЙРАК"» присвоєно код 24330392.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ДОМАХА-95-БАЙРАК"» є Шаталова Ніна Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ДОМАХА-95-БАЙРАК"» — Харківська обл., м. Лозова, МІКРОр-н. 4, б. 2-Б, кв. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ДОМАХА-95-БАЙРАК”»
Поділіться інформацією в соцмережах