ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "МАШИНОБУДІВНИК-92"

Контакти

Юридична адреса
64662, Харківська обл., Лозівський р-н, с. Катеринівка, вул. 1-го Грудня, 10
Телефони
Керівник
Заіка Анатолій Тимофійович
Код ЄДРПОУ24330400
Дата реєстрації19.09.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”МАШИНОБУДІВНИК-92”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "МАШИНОБУДІВНИК-92"» присвоєно код 24330400.

Керівником підприємства «ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "МАШИНОБУДІВНИК-92"» є Заіка Анатолій Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "МАШИНОБУДІВНИК-92"» — Харківська обл., Лозівський р-н, с. Катеринівка, вул. 1-го Грудня, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”МАШИНОБУДІВНИК-92”»
Поділіться інформацією в соцмережах