КРАСНОКУТСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І. Н. НЕСТЕРОВА КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
62002, Харківська обл., Краснокутський р-н, смт. Краснокутськ, вул. Миру, 154а
Телефони
Керівник
Катренко Павло Іванович
Код ЄДРПОУ24330883
Дата реєстрації13.03.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРАСНОКУТСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І. Н. НЕСТЕРОВА КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОКУТСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І. Н. НЕСТЕРОВА КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24330883.

Керівником підприємства «КРАСНОКУТСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І. Н. НЕСТЕРОВА КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Катренко Павло Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОКУТСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І. Н. НЕСТЕРОВА КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Харківська обл., Краснокутський р-н, смт. Краснокутськ, вул. Миру, 154а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОКУТСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І. Н. НЕСТЕРОВА КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах