ЛЮКС, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61009, м. Харків, вул. Грозненська, 40, к. 143
Код ЄДРПОУ24330957
Дата реєстрації09.04.1996
Дата оновлення14.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛЮКС, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЮКС, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24330957.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЮКС, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Грозненська, 40, к. 143.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЮКС, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах