МЕХАНІЗАТОР, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
61002, м. Харків, вул. Алчевських, 44а
Керівник
Гейман Марина Василівна
Код ЄДРПОУ24331121
Дата реєстрації16.05.1995
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕХАНІЗАТОР, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕХАНІЗАТОР, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24331121.

Керівником підприємства «МЕХАНІЗАТОР, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» є Гейман Марина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕХАНІЗАТОР, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» — м. Харків, вул. Алчевських, 44а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕХАНІЗАТОР, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах