ХАРПРОМПРОЕКТ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Танкопія, 49, к. 51
Керівник
Данилюк К. І.
Код ЄДРПОУ24331658
Дата реєстрації23.04.1996
Дата оновлення13.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРПРОМПРОЕКТ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРПРОМПРОЕКТ, ЗАТ» присвоєно код 24331658.

Керівником підприємства «ХАРПРОМПРОЕКТ, ЗАТ» є Данилюк К. І., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРПРОМПРОЕКТ, ЗАТ» — м. Харків, вул. Танкопія, 49, к. 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРПРОМПРОЕКТ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах