СПЕКТР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
61057, м. Харків, просп. Леніна, 7/9, к. 527
Телефони
Керівник
Гавриш Михайло Юрійович
Код ЄДРПОУ24332043
Дата реєстрації06.02.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПЕКТР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕКТР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24332043.

Керівником підприємства «СПЕКТР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Гавриш Михайло Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕКТР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Харків, просп. Леніна, 7/9, к. 527.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕКТР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах