РАДУЖНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
63542, Харківська обл., Чугуївський р-н., ТЕРИТОРІЯ ГРАКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ЗОНА №05, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО №1
Керівник
Калініченко Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ24332557
Дата реєстрації21.09.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАДУЖНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДУЖНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24332557.

Керівником підприємства «РАДУЖНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Калініченко Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДУЖНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Чугуївський р-н., ТЕРИТОРІЯ ГРАКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ЗОНА №05, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО №1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДУЖНЕ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах