ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ НЕЙРОХІРУРГІВ УКРАЇНСЬКОГО НДІ КЛІНІЧНОЇ ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ НЕВРОЛОГІЇ ТА ПСИХІАТРІЇ

Контакти

Юридична адреса
61068, м. Харків, вул. Павлова, 46
Керівник
Черненков Валерій Гаврилович
Код ЄДРПОУ24332735
Дата реєстрації19.03.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ НЕЙРОХІРУРГІВ УКРАЇНСЬКОГО НДІ КЛІНІЧНОЇ ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ НЕВРОЛОГІЇ ТА ПСИХІАТРІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ НЕЙРОХІРУРГІВ УКРАЇНСЬКОГО НДІ КЛІНІЧНОЇ ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ НЕВРОЛОГІЇ ТА ПСИХІАТРІЇ» присвоєно код 24332735.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ НЕЙРОХІРУРГІВ УКРАЇНСЬКОГО НДІ КЛІНІЧНОЇ ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ НЕВРОЛОГІЇ ТА ПСИХІАТРІЇ» є Черненков Валерій Гаврилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ НЕЙРОХІРУРГІВ УКРАЇНСЬКОГО НДІ КЛІНІЧНОЇ ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ НЕВРОЛОГІЇ ТА ПСИХІАТРІЇ» — м. Харків, вул. Павлова, 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ НЕЙРОХІРУРГІВ УКРАЇНСЬКОГО НДІ КЛІНІЧНОЇ ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ НЕВРОЛОГІЇ ТА ПСИХІАТРІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах