КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №7 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Контакти

Юридична адреса
61124, м. Харків, вул. Грозненська, 56
Телефони
Керівник
Пшеничних Ірина Альбертівна
Код ЄДРПОУ24333290
Дата реєстрації18.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №7 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №7 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"» присвоєно код 24333290.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №7 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"» є Пшеничних Ірина Альбертівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №7 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"» — м. Харків, вул. Грозненська, 56.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №7 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах