МЕДИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62370, Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Солоницівка, вул. Леніна, 54, к. 28
Телефони
Керівник
Галанова Людмила Миколаївна
Код ЄДРПОУ24333350
Дата реєстрації09.04.1996
Дата оновлення19.02.2009
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕДИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕДИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24333350.

Керівником підприємства «МЕДИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Галанова Людмила Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕДИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Солоницівка, вул. Леніна, 54, к. 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕДИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах