МАШИНОБУДІВНИК-1, КООПЕРАТИВ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР

Контакти

Юридична адреса
63401, Харківська обл., Зміївський р-н, м. Зміїв, вул. Донецьке Шосе, 4
Телефони
Керівник
Голубцов Андрій Юрійович
Код ЄДРПОУ24333551
Дата реєстрації09.07.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАШИНОБУДІВНИК-1, КООПЕРАТИВ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАШИНОБУДІВНИК-1, КООПЕРАТИВ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» присвоєно код 24333551.

Керівником підприємства «МАШИНОБУДІВНИК-1, КООПЕРАТИВ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» є Голубцов Андрій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАШИНОБУДІВНИК-1, КООПЕРАТИВ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» — Харківська обл., Зміївський р-н, м. Зміїв, вул. Донецьке Шосе, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАШИНОБУДІВНИК-1, КООПЕРАТИВ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР»
Поділіться інформацією в соцмережах