ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ АФГАНІСТАНУ" ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ"

Контакти

Юридична адреса
61007, м. Харків, вул. 2-ї П’ятирічки, 6
Керівник
Мітічкін Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ24333611
Дата реєстрації06.05.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПІЛКА ІНВАЛІДІВ АФГАНІСТАНУ” ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ АФГАНІСТАНУ" ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ"» присвоєно код 24333611.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ АФГАНІСТАНУ" ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ"» є Мітічкін Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ АФГАНІСТАНУ" ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ"» — м. Харків, вул. 2-ї П’ятирічки, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПІЛКА ІНВАЛІДІВ АФГАНІСТАНУ” ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах