ЮРЕКОНОМСЕРВІС

Контакти

Юридична адреса
61075, Харківська обл., м. Харків, Орджонікідзевський р-н., ВУЛИЦЯ ФРАНТІШКА КРАЛА, б. 33, корпус А, кв. 170
Телефони
Керівник
Лежавський Андрій Миколайович
Код ЄДРПОУ24333628
Дата реєстрації12.05.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮРЕКОНОМСЕРВІС» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮРЕКОНОМСЕРВІС» присвоєно код 24333628.

Керівником підприємства «ЮРЕКОНОМСЕРВІС» є Лежавський Андрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮРЕКОНОМСЕРВІС» — Харківська обл., м. Харків, Орджонікідзевський р-н., ВУЛИЦЯ ФРАНТІШКА КРАЛА, б. 33, корпус А, кв. 170.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮРЕКОНОМСЕРВІС»
Поділіться інформацією в соцмережах