САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ЭТАЛОН" ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ М.ХАРКОВА

Контакти

Юридична адреса
62332, Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Руська Лозова
Керівник
Александрова Віра Володимирівна
Код ЄДРПОУ24333858
Дата реєстрації18.04.1989
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ЭТАЛОН” ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ М.ХАРКОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ЭТАЛОН" ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ М.ХАРКОВА» присвоєно код 24333858.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ЭТАЛОН" ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ М.ХАРКОВА» є Александрова Віра Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ЭТАЛОН" ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ М.ХАРКОВА» — Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Руська Лозова.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ЭТАЛОН” ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ М.ХАРКОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах