Л. С., ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61060, м. Харків, вул. Олімпійська, 3, к. 114
Телефони
Керівник
Сергієнко Леонід Семенович
Код ЄДРПОУ24334102
Дата реєстрації30.04.1996
Дата оновлення19.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «Л. С., ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «Л. С., ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24334102.

Керівником підприємства «Л. С., ПРИВАТНА ФІРМА» є Сергієнко Леонід Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «Л. С., ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Олімпійська, 3, к. 114.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «Л. С., ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах