ГАЛАТЕЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
61171, м. Харків, вул. Корчагінців, 3, к. 60
Телефони
Керівник
Чіркова Тетяна Валерівна
Код ЄДРПОУ24334390
Дата реєстрації16.05.1996
Дата оновлення19.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГАЛАТЕЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛАТЕЯ, ПП» присвоєно код 24334390.

Керівником підприємства «ГАЛАТЕЯ, ПП» є Чіркова Тетяна Валерівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛАТЕЯ, ПП» — м. Харків, вул. Корчагінців, 3, к. 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛАТЕЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах