САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. "40 РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ"

Контакти

Юридична адреса
63442, Харківська обл., Зміївський р-н, с. Мохнач
Телефони
Керівник
Толмачов Борис Андрійович
Код ЄДРПОУ24334651
Дата реєстрації09.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. ”40 РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. "40 РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ"» присвоєно код 24334651.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. "40 РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ"» є Толмачов Борис Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. "40 РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ"» — Харківська обл., Зміївський р-н, с. Мохнач.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМ. ”40 РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах