ВЕСНА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
61166, Харківська обл., м. Харків, Дзержинський р-н., ШАТИЛОВА ДАЧА, б. 1 А
Керівник
Сохатюк Петро Іванович
Код ЄДРПОУ24335159
Дата реєстрації02.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕСНА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕСНА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24335159.

Керівником підприємства «ВЕСНА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Сохатюк Петро Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕСНА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — Харківська обл., м. Харків, Дзержинський р-н., ШАТИЛОВА ДАЧА, б. 1 А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕСНА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах