СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНОГО ГАРАЖА "АРХІТЕКТОР-1"

Контакти

Юридична адреса
61174, м. Харків, вул. Архітекторів, 24, к. 272
Телефони
Керівник
Лобановський Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ24335878
Дата реєстрації30.05.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНОГО ГАРАЖА ”АРХІТЕКТОР-1”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНОГО ГАРАЖА "АРХІТЕКТОР-1"» присвоєно код 24335878.

Керівником підприємства «СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНОГО ГАРАЖА "АРХІТЕКТОР-1"» є Лобановський Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНОГО ГАРАЖА "АРХІТЕКТОР-1"» — м. Харків, вул. Архітекторів, 24, к. 272.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНОГО ГАРАЖА ”АРХІТЕКТОР-1”»
Поділіться інформацією в соцмережах