МАЛИШЕВЕЦЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62303, Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Маслії
Телефони
Керівник
Пономарьов Анатолій Васильович
Код ЄДРПОУ24335969
Дата реєстрації18.11.1986
Дата оновлення23.06.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАЛИШЕВЕЦЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛИШЕВЕЦЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24335969.

Керівником підприємства «МАЛИШЕВЕЦЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Пономарьов Анатолій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛИШЕВЕЦЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Маслії.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛИШЕВЕЦЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах