АВТОДОРОЖНІК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
62362, Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Пересічне, вул. Колгоспна, 45
Телефони
Керівник
Кабак Аркадій Григорович
Код ЄДРПОУ24336035
Дата реєстрації19.02.1991
Дата оновлення27.01.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВТОДОРОЖНІК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОДОРОЖНІК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24336035.

Керівником підприємства «АВТОДОРОЖНІК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Кабак Аркадій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОДОРОЖНІК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Пересічне, вул. Колгоспна, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОДОРОЖНІК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах