ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ПРІХНО Г.М."

Контакти

Юридична адреса
61064, м. Харків, шосе Комсомольське, 10, к. 179
Керівник
Пріхно Геннадій Михайлович
Код ЄДРПОУ24336259
Дата реєстрації04.07.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ПРІХНО Г.М.”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ПРІХНО Г.М."» присвоєно код 24336259.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ПРІХНО Г.М."» є Пріхно Геннадій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ПРІХНО Г.М."» — м. Харків, шосе Комсомольське, 10, к. 179.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ПРІХНО Г.М.”»
Поділіться інформацією в соцмережах