РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) АРХАНГЕЛО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
62362, Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Пересічне, вул. Коваленка, 48а
Керівник
Гулевський Олександр Олександрович
Код ЄДРПОУ24336265
Дата реєстрації28.10.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) АРХАНГЕЛО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) АРХАНГЕЛО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 24336265.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) АРХАНГЕЛО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Гулевський Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) АРХАНГЕЛО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Пересічне, вул. Коваленка, 48а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) АРХАНГЕЛО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах