КОЛОС, ДОЧІРНЄ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
61007, м. Харків, вул. Бекетова, 12/15
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кузьмініч Володимир Ілліч
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24336302
Дата реєстрації06.06.1996
Дата оновлення20.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЛОС, ДОЧІРНЄ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОС, ДОЧІРНЄ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 24336302.

Керівником підприємства «КОЛОС, ДОЧІРНЄ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Кузьмініч Володимир Ілліч, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОС, ДОЧІРНЄ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Харків, вул. Бекетова, 12/15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОС, ДОЧІРНЄ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах