ДОЧП №2 ЗАТ ”ХАРКІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР” ”СОЛІДАРНОСТЬ”

Контакти

Юридична адреса
61012, м. Харків, шлях Полтавський, 13/15
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Скринник Олексій Михайлович
Бухгалтер
Єдленко Олена Юрьївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24336590
Дата реєстрації20.05.1996
Дата оновлення22.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП №2 ЗАТ ”ХАРКІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР” ”СОЛІДАРНОСТЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП №2 ЗАТ ”ХАРКІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР” ”СОЛІДАРНОСТЬ”» присвоєно код 24336590.

Керівником підприємства «ДОЧП №2 ЗАТ ”ХАРКІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР” ”СОЛІДАРНОСТЬ”» є Скринник Олексій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП №2 ЗАТ ”ХАРКІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР” ”СОЛІДАРНОСТЬ”» — м. Харків, шлях Полтавський, 13/15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП №2 ЗАТ ”ХАРКІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР” ”СОЛІДАРНОСТЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах