НАДЕЖДА, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
62300, Харківська обл., Дергачівський р-н, м. Дергачі, вул. 50 років ВЛКСМ, 70
Телефони
Керівник
Слюсаренко Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ24336986
Дата реєстрації19.07.1988
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАДЕЖДА, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДЕЖДА, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24336986.

Керівником підприємства «НАДЕЖДА, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Слюсаренко Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДЕЖДА, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — Харківська обл., Дергачівський р-н, м. Дергачі, вул. 50 років ВЛКСМ, 70.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДЕЖДА, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах