АТОЛЛ, ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНІЙ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ, МІСЦЬ ЗБЕРІГАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ГРОМАДЯН

Контакти

Юридична адреса
61184, Харківська обл., м. Харків, Московський р-н., ВУЛИЦЯ ГВАРДІЙЦІВ-ШИРОНІНЦІВ, б. 93, корпус 20, кв. 85
Керівник
Коротков Дмитро Євгенович
Код ЄДРПОУ24337023
Дата реєстрації10.06.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АТОЛЛ, ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНІЙ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ, МІСЦЬ ЗБЕРІГАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ГРОМАДЯН» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АТОЛЛ, ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНІЙ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ, МІСЦЬ ЗБЕРІГАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ГРОМАДЯН» присвоєно код 24337023.

Керівником підприємства «АТОЛЛ, ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНІЙ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ, МІСЦЬ ЗБЕРІГАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ГРОМАДЯН» є Коротков Дмитро Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АТОЛЛ, ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНІЙ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ, МІСЦЬ ЗБЕРІГАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ГРОМАДЯН» — Харківська обл., м. Харків, Московський р-н., ВУЛИЦЯ ГВАРДІЙЦІВ-ШИРОНІНЦІВ, б. 93, корпус 20, кв. 85.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АТОЛЛ, ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНІЙ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ, МІСЦЬ ЗБЕРІГАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ГРОМАДЯН»
Поділіться інформацією в соцмережах