ЗОЛОТА ОСІНЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62371, Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Подвірки, вул. Макаренка, 14, к. 16
Телефони
Керівник
Воротинцева Валентина Володимирівна
Код ЄДРПОУ24337075
Дата реєстрації13.10.1992
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗОЛОТА ОСІНЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗОЛОТА ОСІНЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24337075.

Керівником підприємства «ЗОЛОТА ОСІНЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Воротинцева Валентина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗОЛОТА ОСІНЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Подвірки, вул. Макаренка, 14, к. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗОЛОТА ОСІНЬ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах