МАЛІНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62341, Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Караван, вул. Малинка, 7
Телефони
Керівник
Гарібов Тамерлан Талиб Огли
Код ЄДРПОУ24337129
Дата реєстрації20.05.1986
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАЛІНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛІНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24337129.

Керівником підприємства «МАЛІНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Гарібов Тамерлан Талиб Огли, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛІНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Караван, вул. Малинка, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛІНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах