СТИЛЬ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, просп. Дзюби, 7, к. 12
Телефони
Керівник
Сінь Галина Анатолівна
Код ЄДРПОУ24337655
Дата реєстрації18.06.1996
Дата оновлення24.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТИЛЬ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТИЛЬ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24337655.

Керівником підприємства «СТИЛЬ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Сінь Галина Анатолівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТИЛЬ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, просп. Дзюби, 7, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТИЛЬ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах