САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "АВТОМОБІЛІСТ" АТП-16327

Контакти

Юридична адреса
63510, Харківська обл., Чугуївський р-н., ТЕРИТОРІЯ ВЕЛИКОБАБЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "АВТОМОБІЛІСТ" АТП-16327
Керівник
Сімкович Марина Володимирівна
Код ЄДРПОУ24338146
Дата реєстрації17.02.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”АВТОМОБІЛІСТ” АТП-16327» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "АВТОМОБІЛІСТ" АТП-16327» присвоєно код 24338146.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "АВТОМОБІЛІСТ" АТП-16327» є Сімкович Марина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "АВТОМОБІЛІСТ" АТП-16327» — Харківська обл., Чугуївський р-н., ТЕРИТОРІЯ ВЕЛИКОБАБЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "АВТОМОБІЛІСТ" АТП-16327.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”АВТОМОБІЛІСТ” АТП-16327»
Поділіться інформацією в соцмережах