ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "РІЧКОВЕ"

Контакти

Юридична адреса
63513, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Кочеток, вул. Чугуївська, 96
Телефони
Керівник
Ломако Ігор Вікторович
Код ЄДРПОУ24338175
Дата реєстрації08.04.1983
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”РІЧКОВЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "РІЧКОВЕ"» присвоєно код 24338175.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "РІЧКОВЕ"» є Ломако Ігор Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "РІЧКОВЕ"» — Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Кочеток, вул. Чугуївська, 96.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”РІЧКОВЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах