ДАК, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49033, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Бабушкінський р-н., ВУЛИЦЯ ІНЖИНЕРНА, б. 1
Телефони
Керівник
Ілющенко Олександр Дмитрович
Код ЄДРПОУ24338235
Дата реєстрації24.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДАК, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДАК, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24338235.

Керівником підприємства «ДАК, ФІРМА, ТОВ» є Ілющенко Олександр Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДАК, ФІРМА, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Бабушкінський р-н., ВУЛИЦЯ ІНЖИНЕРНА, б. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДАК, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах